Tweak sponsort het Nationaal Videogame Museum

Het Nationaal Videogame Museum is een plek waar jong en oud meer te weten kunnen komen over de geschiedenis, maatschappelijke en culturele impact van videogames. Je kunt hier computerspellen uit de gehele geschiedenis komen bekijken, er meer over lezen, maar ze ook zelf allemaal spelen. Het museum laat haar bezoekers ook de games van morgen ervaren. Gamers van jong tot oud zijn welkom om te spelen, ontdekken, leren en ervaringen online te delen.

Tweak is sinds deze week trots sponsor van het netwerk van het museum. We helpen het Nationaal Videogame Museum met een intern netwerk van gelijkwaardige kwaliteit als dat in onze wijkcentrales aanwezig is. Op die manier houden zij alle games die een netwerk of internet nodig hebben veilig en efficiënt online.

Als je het museum in Zoetermeer bezoekt dan tref je voortaan een bordje in de Barcade dat onze betrokkenheid bij het behoud van de games uit onze jeugd weergeeft.